Zateplování budov

Zateplování fasád všech objektů včetně rodinných domů.

Je základem snížení energetické náročnosti budov. Naše firma D-BAU s.r.o , Semily provádí zateplení fasád, jak rodinných domů, tak i bytových domů vč. panelových domů a staveb občanské vybavenosti s kompletní dodávkou stavebního materiálu.

Námi použité zateplování je certifikáno, kvalitní i vyzkoušené z našich projektů. Díky tomu a profesionálnímu dodržování technologických procesů a postupů, docílíme kvalitního zateplení vašeho domu.

Mimo jiné se naše firma zabývá zateplováním budov pomocí materiálu Český Caparol. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Při dodržení celé skladby systému obdrží zákazník certifikát kvality a záruku na dílo nejméně 7 let.

Samozřejmostí je možnost volby finální barvy a struktury nové omítky.

Dovolujeme si tvrdit, že v tomto oboru se pohybujeme mezi skutečnou špičkou, jelikož firma Český Caparol s ředitelstvím v Českých Budějovicích považuje naše akce za ukázkové a některé z nich zahrnula do svého prestižního katalogu.

V rámci snížení energetické náročnosti objektu jsme schopni nabídnout i energetické poradenství, včetně vypracování PENB, návrhu a realizace nového zdroje vytápění.

Reference

Fotogalerie referencí zde:

Chcete uspořit na topení?

Odkládáním oprav snižujete provozní bezpečnost, díky unikání tepla se zvyšují veškeré provozní náklady a účty za teplo. Využijte prokazatelné úspory nákladů na vytápění 35% - 55%. S rostoucí cenou energií se doba návratnosti investovaných penéz do zateplení budovy zkracuje. Zateplením budovy ušetříte nejen náklady v zimní topné sezoně, ale uspoříte finance i během letního období při nižším použití klimatizace. Nezapomínejte také na výhodu snížení hlučnosti z venkovního prostředí (auta, letadla,..) při kvalitně provedené izolaci Vašeho domu.

Naše firma působí po celé ČR, hlavně však v regionech Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, nejčastěji v městech: Semily, Liberec, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Jilemnice, Nová Paka Železný Brod, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav,..